Lijst gemaakt op: 08-02-2019 18:36:01

L1 pony's
1e prijs: deken EPPLEJECK

Datum: 09-02-2019
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
08:30       
08:38Joan WaltersNaomi--L1C10Nienoord
08:46Robin WindstraCarlosCadillacL1C10Nienoord
08:54Christel van der VeenKoedijk's Tommy L1C10 
09:02Sofie HoekzemaZirocco goldZomerdijk's Willie WortelL1B10Z.E.O.
09:10Nikita SmitTeunishoeve JoPoppings MachoL1D10Goorechtruiters
09:18Dorien BontSiennaVader OnbekendL1E10Driesporen
09:26Amy StruikKantje's Special EspritLamento IllL1D10Wijk, Manege
09:34Pascalle BoxmanIvy La Sydney--L1D10Niop
09:42Fleur Van BonVegasVader OnbekendL1E10Veendam e.o.
09:50Valerie OrselHagelkruis BastiaanLeuns Veld's LordL1E10Driesporen



B pony's
1e prijs: deken EPPLEJECK

Datum: 09-02-2019
Aanvang: 10:20

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
10:20Gemma Van DellenMona asg--BB6Nienoord
10:28Linsey SchoenmakerThe Border's BrumwyYsselvliedt's Special Edition (OS)BA6Woudruiters
10:36Isabel HunzikerMattieRoetsenest's HummerBB6Nienoord
10:44Kian KeizerPancho--BB6Veendam e.o.
10:52Tess van der VriesTeddy--BB6Nienoord
11:00Tessa SchoenmakerThe Border's BrumwyYsselvliedt's Special Edition (OS)BA6Woudruiters
11:08Manouk BreedijkRoosThisledown Lawrence of ArabiaBB6Biessum VOF
11:16Rowinza Van der KampOosteind's GiblyWeydown LionheartBB6Z.E.O.
11:24       
11:32Anna SchütteEvaManishof's IwanBC6Woudruiters
11:40Dianthe AanenRoos VK--BC6Z.E.O.
11:48Manouk UbelsPennyVader OnbekendBC6Nienoord
11:56Nynke WillemsBlue Forest SharonArenberg's MauritsBC6Mazeppa
12:04Robin WindstraBLUE FOREST SHARON'S STARVivienne's Vision Of FreedomBC6Nienoord
12:12Nina WagelaarZevensterWielgerma's NelsonBD6Nienoord
12:20Evelien BergmanZonnehoeve's GentleOrchard Red PrinceBD6Veendam e.o.
12:28Silke FleddermanRheezerhoeks EmelineLeuns Veld's WinstonBE6Menterwolderuiters
12:36Indy TammesSavieraBurley PhantomBD6Driesporen
12:44Jessica HunzikerPretendent De CivryKantje's RonaldoBD6Nienoord
12:52Sabine Van der VeldeJuventusDesperadoBE6Nienoord



L2 pony's
1e prijs: deken EPPLEJECK

Datum: 09-02-2019
Aanvang: 13:20

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
13:20Patrick TrijbelsCastlerock van de AdelaarshoeveCapaccio Van Orchid'sL2D14Niop
13:28Elisabeth SmitCiranoScandicL2E14Nienoord
13:36Charisse De WolffGoodlands JennyMurvey BennyL2D14Woudruiters
13:44Marit De LangeDuc--L2D14Veendam e.o.
13:52Sanne KoningNeronVader OnbekendL2E14Z.E.O.
14:00Kelsey FoedererNo FearOrchard D'avranchesL2D14Woudruiters
14:08Desiree VeenstraLively LadyLe MatsjoL2D14Nienoord
14:16Isis FleddermanDaisyVader OnbekendL2B14Menterwolderuiters



Z pony's cat. C plus 1 Z2 D combinatie
1e prijs: deken EPPLEJECK

Datum: 09-02-2019
Aanvang: 15:00

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
15:00Liz BoumanWesterhuis ZorroBrouwershaven's Diamond HitZ2D91Z.E.O.
15:08Patrick TrijbelsSamoerai van de AdelaarshoeveKrimh OxZ2C91Niop



Z1 pony's
1e prijs: deken EPPLEJECK

Datum: 09-02-2019
Aanvang: 15:16

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
15:16Nynke EisenDanny BVivienne's Vision Of FreedomZ1E26Mazeppa
15:24Femke VerkleySilvester--Z1E26Niop
15:32Loreen HagedoornDaisy''s DamingoIitshi van de LeliaardZ1D26Veendam e.o.



Z2 pony's DE 1e proef
Kampioen: deken EPPLEJECK

Datum: 09-02-2019
Aanvang: 15:40

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
15:40Yvette OudmanDiorHagelkruis ValentijnZ2E91Z.E.O.
15:48Fleur SmitsGoldwin's Hoeve's DylanoDe Goede Ree Now Or NeverZ2D91Niop
15:56Liz BoumanRubyOrchard Red PrinceZ2D91Z.E.O.



Z2 paarden 1e proef
Rubriek aangeboden door: De Boer, Horsetrucks en Paardentrailers

Kampioen: deken EPPLEJECK
Res. kampioen: deken de Boer, Horsetrucks, Pesse

Datum: 09-02-2019
Aanvang: 16:30

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
16:30Britt MuisBartele 472Onne 376Z2P30Nienoord
16:38Jackelien OttenFaye RougeBelissimo MZ2P30Boterdiep Ruiters
16:46Janiek De LangeGinoAndrettiZ2P30Z.E.O.
16:54Karlijn VeentjerGentelisa BGFBretton WoodsZ2P30Veendam e.o.
17:02Marc-peter SpahnIlmar PollAnders 451Z2P30Nienoord
17:10Marloes OosterhofHudsonUphillZ2P30Veendam e.o.
17:18Kirsten Waalkens - RubinghZieni RvQuattroZ2P30Woudruiters



ZZL paarden 1e proef
Rubriek aangeboden door: De Boer, Horsetrucks en Paardentrailers

Kampioen: deken EPPLEJECK
Res. kampioen: deken de Boer, Horsetrucks, Pesse

Datum: 09-02-2019
Aanvang: 17:26

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
17:26Marion WarntjesEleoVivaldiZZLP34Veendam e.o.
17:34Dieuwertje HermesEmpireApacheZZLP34Ommelanden
17:42Margot ArkemaDe Haarhof GavaristoTangoZZLP34Nienoord
17:50Linda KouwenhovenSuperhorse Glenn HillCarlton Hill VDLZZLP34Neta
17:58Karlijn VeentjerQueensberry BGFQuintenderZZLP34Veendam e.o.



Z1 paarden
Rubriek aangeboden door: Marleen Noordhof, Fysiotherapie en Chiropracter voor paarden

1e prijs: deken EPPLEJECK
2e prijs: deken J.B.Stables, zadelservice, Mussel (dealer anatomic zadels)

Datum: 09-02-2019
Aanvang: 18:20

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
18:20Laily Barelds - WillemsenHiltonZhivagoZ1P26Nienoord
18:28Natasja ScholtenHeer olivierUphillZ1P26Mazeppa
18:36Lukien KruiterFly AwayWestpointZ1P26Driesporen
18:44Julot ScheidemaElena EclipseElandoZ1P26Bongerd
18:52Jennifer VeenstraJonkers'JaydenValerioZ1P26Nienoord
19:00Iris De HaanExtraordinary DHVader OnbekendZ1P26Wijk, Manege
19:08Margot ArkemaDe Haarhof Happy4feetZambukaZ1P26Nienoord
19:16Maaike SlootwegHamlet ArtCharmeurZ1P26Woudruiters
19:24Mirjam DrenthLynnLinghZ1P26Delfzijl



Z2 pony's DE 2e proef

Datum: 09-02-2019
Aanvang: 19:50

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging



Z2 paarden 2e proef

Datum: 09-02-2019
Aanvang: 20:32

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging



ZZL paarden 2e proef

Datum: 09-02-2019
Aanvang: 21:28

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging



Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)