Lijst gemaakt op: 15-02-2019 13:01:06

Aanvang 08.30 uur.
Parcourslopen vanaf 08.00 uur, Klasse L
M/Z en ZZ parcourslopen na eerste manche L
Aansluitend tweede parcours L/M/Z en ZZ

Voor alle kampioenen deken aangeboden door EPPLEJECK

Datum: 16-02-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1Gemma Van DellenNEROS ASG LB 
2Sterre StevensEmmely's JelleWheemhoeve's IcarusLBZ.E.O.
3Marissa SluiterCasperhof's Lucky RoosCasperhof's FreddyLCGoorechtruiters
4Diewke PardijsSpud--LCZ.E.O.
5Danique HueskenSilver Dance--LCNeta
6Robin WindstraW&W's SambieComm's Forest MistletoeLCNienoord
7Gemma Van Dellenmistery ASG--LCNienoord
8Hieke De LangeCessa's DylanJasperLDZ.E.O.
9Lisa HorlingsIrisVivienne's Vision Of FreedomLDNiop
10Jolienke HuismanEstelleLuckington DefenderLDOldambt
11Jessica HunzikerPretendent De CivryKantje's RonaldoLDNienoord
12Elana Van BeemAhornhofs Lara LD 
13Crystal PostNashmiduTop DubiduLDNienoord
14Anna StevensSnowflakeClearwayLDZ.E.O.
15Lisanne DamHans van de KalevalleiHalifaxLDZ.E.O.
16Josephine van DamChess--LDGoorechtruiters
17Robin WindstraRossum's C'est La VieSulaatik's Peter PanLDNienoord
18Sylvi PrinsZarosa W.OrameLEWoudruiters



Voor alle kampioenen deken aangeboden door EPPLEJECK

Datum: 16-02-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1Tirza SterenbergDijanka's JordyShamrock Mr. OliverMCZ.E.O.
2Isa PardijsJacodi's Rizja's RheeceJacodi's Anja's AdinoMCZ.E.O.
3Thijmen Van MispelaarMis' Polka DotValentinoMCMazeppa
4Dion FrankeLandsmaat AbbySummerfield CrescendMDNienoord
5Lotte SluiterFlorien--MDGoorechtruiters
6Geline MellemaHoppenhof's PedroMake My WorldMDOldambt
7Sytze Van DellenNarouscha ASGKwaliteit van Orchid'sMDNienoord
8Illyssia GijsenChallengerMoorland Mac DaraMDOldambt
9Tatum KlinkhamerShila KMagic Roses CocktailMDZ.E.O.
10Anna StevensGiorgio ArmaniKantje's RonaldoMDZ.E.O.
11Wouter DijkstraMr. JonesReekamp's SaladinMDS.E.O.
12Tirza SterenbergSpecial AgentSir DurkMDZ.E.O.
13Jolienke HuismanGeorgeCallowfeenish BuachaillMDOldambt
14Elana Van BeemEasy JumperKenafZCNienoord
15Marchien ZuidemaHacieni MMPhin PhinMENiop
16Nynke EisenDanny BVivienne's Vision Of FreedomMEMazeppa
17Hester SchrikMr TArthos RMEDriesporen
18Valesca BraamMurciGuco Van UunckhoeveZDBongerd
19Nina SmidNicky--ZEDriesporen
20Emile DrenthOscar van de BeekerheideOrchid's FlorisZZDDriesporen



Aanvang B springen pony's ongeveer 12.15 uur
B springen paarden aansluitend

Alle kampioenen een deken aangeboden door EPPLEJECK

Datum: 16-02-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1Sofie HoekzemaZirocco goldZomerdijk's Willie WortelBBZ.E.O.
2Elisa WeitesMolendijk's CheriefAberaeron ArbenigwrBCGoorechtruiters
3Robin WindstraCarlosCadillacBCNienoord
4Nanke MartiniEmielEagleBDNienoord
5Teije NoordenbosMabel-AlbinaRoza's SavanetaBDFivelruiters
6Tatum KlinkhamerCloud Dancer KJasperBDZ.E.O.
7Simone LentingDidoMerrie MoscanBDZ.E.O.
8Alyanne LentingFemkeWester Aikema's NorbertBDZ.E.O.
9Danique HueskenKADO BD 
10Thijmen Van MispelaarMis' MontrealLexBDMazeppa
11Indy SchŁlleAmber--BDLipizza Veendam
12Nikita SmitTeunishoeve JoPoppings MachoBDGoorechtruiters
13Elvi KosterGwendyBovenheigraaf's CamilloBDS.E.O.
14Nina WagelaarZevensterWielgerma's NelsonBDNienoord
15Emma KamstDe Weuste's Mississippi BDNienoord
16Nanke MartiniOrchid's HimalayanOrchid's CestaniiBDNienoord
17Tessa De GrootGabberBossBENienoord
18Celine KrijgsheldRiskantRiccioBENienoord



1e prijs: deken EPPLEJECK
2e prijs: deken Manege De Dollard, Winschoten
3r prijs: deken De Stainkroeg, Ommelanderwijk
4e prijs: bon Havens bix

Datum: 16-02-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Cynthia van EerbeekJubalu P.Bubalu VDLBPOldambt
2Valesca BraamZiet moar usSit This One OutBPBongerd
3Willemiek HuismanEmilioIndoctroBPOldambt
4Judith JansenEuforie SZavall VdlBPZ.E.O.
5Linda Van der PolJokerCidaneBPNiop
6Rowena BoverhofFersina BPBongerd
7Illyssia GijsenCachos ZCachasBPOldambt
8Sytze Van DellenMister Hood ASGKalushaBPNienoord
9Simone BenthemHope of gloryVader OnbekendBPVeendam e.o.
10Janniek SmantHyzellyWhitakerBPVeendam e.o.
11Nikki HoekstraJocco BlueZirocco BlueBPNienoord
12Quintcy Jill BoltIblue BP 
13Sanne MuisGood luck manoaLexiconBPNeta
14Donna MeijeringEzrah LalanUp To DateBPGoorechtruiters
15Josine KrijnenJabbadabbadooFlamenco DesemillyBPNienoord
16Seliena LakenveltHollandaCassilanoBPBorgmerenruiters
17Wytze-jan RiedstraRuitersport Veendam's Garcon BPVeendam e.o.
18Vera HovingHylethaWietvotBPNiop
19Elana Van BeemMississippi OptimaNabab De ReveBPNienoord
20Iris De HaanExtraordinary DHVader OnbekendBPWijk, Manege
21Miranda BoersmaIllinoisZambesiBPNienoord
22Marleen HekmanFelineVictoryBPDelfzijl
23Lotte DuyndamBlack Star ZBig Star JR KZBPNeta
24Marianne DurvilleGabyZacharovBPZ.E.O.
25Hannah De WinterJersina VGQuasimodo Vd MolendreefBPNienoord
26Cynthia van EerbeekJucatanCarrera VDLBPOldambt
27Dion FrankeIveolitaNumero UnoBPNienoord
28Louise BerenpasElethaVerdiBPNienoord
29Piet MellemaIppo UnoNumero UnoBPOldambt
30Sharon GlazenburgWorianteCarlandBPGoorechtruiters
31Henriette VeldsemaIndigoQuasimodo ZBPDoorzetters
32Rianne JolmanBella DonnaElandoBPZ.E.O.
33Nathalie WolthuisGreece AusberlinEldorado Van De ZeshoekBPNienoord



L springen paarden aanvang ongeveer 15.00 uur
2e manche aansluitend

Rubriek aangeboden door: De Boer, Horsetrucks en Paardentrailers

1e prijs: deken EPPLEJECK
2e prijs: deken De Boer, Horsetrucks, Pesse
3e prijs: deken De Dollard Stud, Winschoten
4e prijs: bon Havens bix

Datum: 16-02-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Martijn VeenstraJack Daniel'SEl PrimeroLPMazeppa
2Minka HaverkampBoy Baloubet M ZBaloubet Du RouetLPGoorechtruiters
3Annelinde HovingHerwenaLexiconLPGoorechtruiters
4Anne De RegtIl Divo TNI'm Special de MuzeLPZ.E.O.
5Ilse HaverkampHero-wGlasgow-w Vh MerelsnestLPGoorechtruiters
6Claus BeishuizenJefferson VdlEtoulonLPOldambt
7DaniŽlle BoeringIndy GraceZambesiLPNienoord
8Loes BolhuisHitoloma BSKCardentoLPBlauwe Ruiters
9Seliena LakenveltEsville A.N.ContadorLPBorgmerenruiters
10Nienke DijkstraUzie QuatroOjasperLPAbdijruiters
11Simone BenthemGrand CanyonBossLPVeendam e.o.
12Nettan GunnarssonJasmin RougeDakar VDLLPOldambt
13Nienke EendhuizenIronmanDantosLPZ.E.O.
14Joanne KralEminkoUstinovLPVeendam e.o.
15Anna StevensFlashdanceKashmir Van SchuttershofLPZ.E.O.
16Willemiek HuismanGanoaAdvanceLPOldambt
17Gerjanne Van den BeltJannesPacificLPBorgmerenruiters
18Rowena BoverhofFaberlinaUp To DateLPBongerd
19Arjen SlikInventivCharismaLPZ.E.O.
20Andy KranenburgDiabellaVigaroLPNienoord
21Larissa MolenkampIrelandCorlandLPBorgmerenruiters
22Nathalie WolthuisSkyscraper Ausberlin--LPNienoord
23Sofia TuomistoI. ZapoCarrera VDLLPNeta
24Kirsten De JagerGingerbelCorlandLPNienoord
25Martijn VeenstraEsprit MSir ShutterflyLPMazeppa
26Minka HaverkampImagine-RosaNumero UnoLPGoorechtruiters
27Annelinde HovingHS Agri's Coberlina ZCasimoLPGoorechtruiters
28Anne De RegtMandySpartacusLPZ.E.O.
29Chantal WindstraIslay'S MistNumero UnoLPNienoord



M/Z en ZZ aanvang ongeveer 18.00 uur
Aansluitend 2e manche M/Z en ZZ

1e prijs: deken EPPLEJECK
2e prijs: deken Rony Dalenoord, springinstructie.
3e prijs: zak biks Subli

Datum: 16-02-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Rana DalenoordGrenobleVleutMPNiop
2DaniŽlle BoeringHandsomeUkatoMPNienoord
3Thomas GanglHot legsZapatero VDLMPWaddenruiters
4Christoff GanglIsabel Lady MMylord CarthagoMPWaddenruiters
5Martijn VeenstraConradoCorrado IMPMazeppa
6Celeste van der PoelIka VLIndoctroMPDoorzetters
7Rianty ZwartHotzeQuasimodo ZMPDoorzetters
8Chantal WindstraZellyKojakMPNienoord
9Mariol MiddelTribbianiAdlantus AsMPWoudruiters
10Seliena LakenveltWoppany A.N.KoppanyMPBorgmerenruiters
11Nettan GunnarssonFlower by kenzoMichaelMPOldambt
12Emile DrenthDomanthaVinginoMPDriesporen
13Gerjanne Van den BeltHello TwisterTwister De La PommeMPBorgmerenruiters
14Annelinde HovingHS Agri's FanaticUltimoMPGoorechtruiters
15Arjen SlikCash FlowNumero UnoMPZ.E.O.
16Beaudine HollemansGraciaQuerly ElvisMPVeendam e.o.
17Raiyah Van DintherFifty Fifty van Boven De WevelsVader OnbekendMPNienoord
18Rana DalenoordMiss G lexiLexiconMPNiop
19Thomas GanglGigiamo JHClasse VDLMPWaddenruiters
20Christoff GanglGoosContendro 1MPWaddenruiters
21Martijn VeenstraNaberlinus MNabab De ReveMPMazeppa



1e prijs: deken EPPLEJECK
2e prijs: deken Kina van Dam, fotograaf
3e prijs: deken Virol, Scheemda/Winschoten

Datum: 16-02-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Chantal WindstraFoberlinaAdvanceZPNienoord
2Celeste van der PoelEolita KVerdiZPDoorzetters
3Brian TerpstraGulf's Emir--ZPOldambt
4Ellen BeckerErycarlaWizzerdZPNiop
5Claus BeishuizenGino-s ZP 
6Bert WiertsFabiolaNabab De ReveZPNiop
7Rianne VisscherCudame P.Quasimodo ZZPNiop
8Sofia TuomistoFrikiWinstonZPNeta
9Tessa HoeksemaHanna balia smhNumero UnoZPNienoord
10Chantal WindstraHelios vd nosahoeveNumero UnoZPNienoord
11Celeste van der PoelRominaPotentialZPDoorzetters
12Brian TerpstraGulf,s Pamina ColinaColaZPOldambt



Rubriek aangeboden door: De Boer, Horsetrucks en Paardentrailers

1e prijs: deken EPPLEJECK
2e prijs: deken De Boer, Horsetrucks, Pesse

Datum: 16-02-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Thomas GanglGyonnekeBossZZPWaddenruiters
2Lynn BulthuisDollards Cracker JackVeneurZZPZ.E.O.
3Tessa HoeksemaEl Vleut HVleutZZPNienoord
4Rana DalenoordWaligra HDiamant D.se.ZZPNiop
5Rianty ZwartElieviaCardentoZZPDoorzetters
6Bert WiertsGrand Prix BB ZZP 
7Christoff GanglGegannieBiscayoZZPWaddenruiters
8Thomas GanglAron's Hoeve DťjŠ-vuVeronZZPWaddenruiters