Lijst gemaakt op: 17-02-2019 08:47:30

L springen pony's
M/Z en ZZ springen pony's
B springen pony's
B springen paarden
L springen paarden
M springen paarden
Z springen paarden
ZZ springen paarden

Voor alle kampioenen deken aangeboden door EPPLEJECK

Datum: 16-02-2019
Aanvang: 00:00

L/A-L/B, 1 parcours (2 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
 
xSterre StevensEmmely's JelleWheemhoeve's IcarusLBZ.E.O.Uit2       
 Gemma Van DellenNEROS ASG LB Uit2       

L/C, 1 parcours (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Danique HueskenSilver Dance--LCNeta066,6052,47066,6  
 
2Marissa SluiterCasperhof's Lucky RoosCasperhof's FreddyLCGoorechtruiters467,86046,53467,86  
3Diewke PardijsSpud--LCZ.E.O.474,86048,38474,86  
4Gemma Van Dellenmistery ASG--LCNienoord1584,36Uit12  84,36  

L/D-L/E, 1 parcours (11 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Robin WindstraRossum's C'est La VieSulaatik's Peter PanLDNienoord063,43046,33063,43046,4
2Anna StevensSnowflakeClearwayLDZ.E.O.070,33050,61070,33842,4
3Josephine van DamChess--LDGoorechtruiters067,21452,87467,21  
 
4Elana Van BeemAhornhofs Lara LD 070,78448,47470,78  
5Jessica HunzikerPretendent De CivryKantje's RonaldoLDNienoord681,31047681,31  
6Hieke De LangeCessa's DylanJasperLDZ.E.O.459,67459,83859,67  
7Lisanne DamHans van de KalevalleiHalifaxLDZ.E.O.071,81960,93971,81  
8Jolienke HuismanEstelleLuckington DefenderLDOldambt063,711065,251063,71  
9Sylvi PrinsZarosa W.OrameLEWoudruiters682,54850,541482,54  
xCrystal PostNashmiduTop DubiduLDNienoordUit2       
 Lisa HorlingsIrisVivienne's Vision Of FreedomLDNiopVrijw       

Terug naar de top

Voor alle kampioenen deken aangeboden door EPPLEJECK

Datum: 16-02-2019
Aanvang: 00:00

M/C, 1 parcours (3 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Isa PardijsJacodi's Rizja's RheeceJacodi's Anja's AdinoMCZ.E.O.068,04045,97068,04030,13
 
2Tirza SterenbergDijanka's JordyShamrock Mr. OliverMCZ.E.O.075,07051,95075,07034,14
3Thijmen Van MispelaarMis' Polka DotValentinoMCMazeppa1085,98045,171085,98  

M/D-M/E, 1 parcours (12 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Lotte SluiterFlorien--MDGoorechtruiters285,91050,4285,91  
2Geline MellemaHoppenhof's PedroMake My WorldMDOldambt465,62046,35465,62  
3Sytze Van DellenNarouscha ASGKwaliteit van Orchid'sMDNienoord072,18452,22472,18  
 
4Hester SchrikMr TArthos RMEDriesporen788,93051,42788,93  
5Illyssia GijsenChallengerMoorland Mac DaraMDOldambt076,85848,5876,85  
6Wouter DijkstraMr. JonesReekamp's SaladinMDS.E.O.069,811272,751269,81  
7Marchien ZuidemaHacieni MMPhin PhinMENiop1291,68770,261991,68  
8Anna StevensGiorgio ArmaniKantje's RonaldoMDZ.E.O.891,97Uit1  91,97  
xDion FrankeLandsmaat AbbySummerfield CrescendMDNienoordUit1       
 Jolienke HuismanGeorgeCallowfeenish BuachaillMDOldambtUit11       
 Tirza SterenbergSpecial AgentSir DurkMDZ.E.O.Uit12       
 Tatum KlinkhamerShila KMagic Roses CocktailMDZ.E.O.Uit1       

Z/C, 1 parcours (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Elana Van BeemEasy JumperKenafZCNienoord875,43453,561275,43  

Z/D-Z/E, 1 parcours (2 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Nina SmidNicky--ZEDriesporen071,14049,85071,14  
 
2Valesca BraamMurciGuco Van UunckhoeveZDBongerd475,56052,04475,56  

ZZ/D-ZZ/E, 1 parcours (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Emile DrenthOscar van de BeekerheideOrchid's FlorisZZDDriesporen893,15053,68893,15  

Terug naar de top

Alle kampioenen een deken aangeboden door EPPLEJECK

Datum: 16-02-2019
Aanvang: 00:00

B/A-B/B, 1 parcours (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
 
xSofie HoekzemaZirocco goldZomerdijk's Willie WortelBBZ.E.O.Uit2 

B/C, 1 parcours (2 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Robin WindstraCarlosCadillacBCNienoord081,5
 
xElisa WeitesMolendijk's CheriefAberaeron ArbenigwrBCGoorechtruitersUit11 

B/D-B/E, 1 parcours (14 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Elvi KosterGwendyBovenheigraaf's CamilloBDS.E.O.077,0
2Nanke MartiniOrchid's HimalayanOrchid's CestaniiBDNienoord075,5
3Tatum KlinkhamerCloud Dancer KJasperBDZ.E.O.074,5
4Nina WagelaarZevensterWielgerma's NelsonBDNienoord072,5
 
5Alyanne LentingFemkeWester Aikema's NorbertBDZ.E.O.071,0
 Tessa De GrootGabberBossBENienoord071,0
7Nanke MartiniEmielEagleBDNienoord068,5
 Emma KamstDe Weuste's Mississippi BDNienoord068,5
9Indy SchŁlleAmber--BDLipizza Veendam277,0
10Nikita SmitTeunishoeve JoPoppings MachoBDGoorechtruiters475,5
11Thijmen Van MispelaarMis' MontrealLexBDMazeppa470,5
xTeije NoordenbosMabel-AlbinaRoza's SavanetaBDFivelruitersUit2 
 Simone LentingDidoMerrie MoscanBDZ.E.O.Uit2 
 Danique HueskenKADO BD Uit11 
 Celine KrijgsheldRiskantRiccioBENienoordNG 

Terug naar de top

bix1e prijs: deken EPPLEJECK
2e prijs: deken Manege De Dollard, Winschoten
3r prijs: deken De Stainkroeg, Ommelanderwijk
4e prijs: bon Havens bix

Datum: 16-02-2019
Aanvang: 00:00

B/P, 1 parcours (32 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Henriette VeldsemaIndigoQuasimodo ZBPDoorzetters084,0
2Piet MellemaIppo UnoNumero UnoBPOldambt082,0
3Sytze Van DellenMister Hood ASGKalushaBPNienoord081,5
4Donna MeijeringEzrah LalanUp To DateBPGoorechtruiters079,5
5Sharon GlazenburgWorianteCarlandBPGoorechtruiters075,0
6Willemiek HuismanEmilioIndoctroBPOldambt072,5
 Vera HovingHylethaWietvotBPNiop072,5
8Seliena LakenveltHollandaCassilanoBPBorgmerenruiters068,0
 
9Iris De HaanExtraordinary DHVader OnbekendBPWijk, Manege066,0
10Miranda BoersmaIllinoisZambesiBPNienoord065,5
11Cynthia van EerbeekJucatanCarrera VDLBPOldambt188,5
12Judith JansenEuforie SZavall VdlBPZ.E.O.270,5
13Louise BerenpasElethaVerdiBPNienoord482,0
14Cynthia van EerbeekJubalu P.Bubalu VDLBPOldambt481,0
15Hannah De WinterJersina VGQuasimodo Vd MolendreefBPNienoord478,0
16Janniek SmantHyzellyWhitakerBPVeendam e.o.477,5
17Rianne JolmanBella DonnaElandoBPZ.E.O.473,0
18Marianne DurvilleGabyZacharovBPZ.E.O.471,0
19Nikki HoekstraJocco BlueZirocco BlueBPNienoord470,5
20Lotte DuyndamBlack Star ZBig Star JR KZBPNeta463,5
21Dion FrankeIveolitaNumero UnoBPNienoord461,0
22Simone BenthemHope of gloryVader OnbekendBPVeendam e.o.877,0
 Quintcy Jill BoltIblue BP 877,0
24Elana Van BeemMississippi OptimaNabab De ReveBPNienoord868,0
25Valesca BraamZiet moar usSit This One OutBPBongerd861,5
26Sanne MuisGood luck manoaLexiconBPNeta1064,5
27Nathalie WolthuisGreece AusberlinEldorado Van De ZeshoekBPNienoord1170,5
28Marleen HekmanFelineVictoryBPDelfzijl1263,5
29Wytze-jan RiedstraRuitersport Veendam's Garcon BPVeendam e.o.1258,5
30Josine KrijnenJabbadabbadooFlamenco DesemillyBPNienoord1361,5
xLinda Van der PolJokerCidaneBPNiopUit11 
 Illyssia GijsenCachos ZCachasBPOldambtUit2 
 Rowena BoverhofFersina BPBongerdNG 

Terug naar de top

Rubriek aangeboden door: De Boer, Horsetrucks en Paardentrailers

1e prijs: deken EPPLEJECK
2e prijs: deken De Boer, Horsetrucks, Pesse
3e prijs: deken De Dollard Stud, Winschoten
4e prijs: bon Havens bix

Datum: 16-02-2019
Aanvang: 00:00

L/P, 1 parcours (29 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1
1Annelinde HovingHS Agri's Coberlina ZCasimoLPGoorechtruiters067,22046,89067,22
2Martijn VeenstraJack Daniel'SEl PrimeroLPMazeppa069,14052,1069,14
3Chantal WindstraIslay'S MistNumero UnoLPNienoord063,56450,34463,56
4DaniŽlle BoeringIndy GraceZambesiLPNienoord064448,26464
5Larissa MolenkampIrelandCorlandLPBorgmerenruiters064,97451464,97
6Minka HaverkampImagine-RosaNumero UnoLPGoorechtruiters065,01453,71465,01
7Andy KranenburgDiabellaVigaroLPNienoord467,15048,38467,15
8Ilse HaverkampHero-wGlasgow-w Vh MerelsnestLPGoorechtruiters067,86451,41467,86
 
9Nienke EendhuizenIronmanDantosLPZ.E.O.068,49448,94468,49
10Nienke DijkstraUzie QuatroOjasperLPAbdijruiters468,85057,18468,85
11Arjen SlikInventivCharismaLPZ.E.O.469,79048,54469,79
12Minka HaverkampBoy Baloubet M ZBaloubet Du RouetLPGoorechtruiters465,83450,93865,83
13Claus BeishuizenJefferson VdlEtoulonLPOldambt067,14852,96867,14
14Sofia TuomistoI. ZapoCarrera VDLLPNeta467,95449,58867,95
15Nettan GunnarssonJasmin RougeDakar VDLLPOldambt467,45846,181267,45
16Anna StevensFlashdanceKashmir Van SchuttershofLPZ.E.O.068,711258,221268,71
17Simone BenthemGrand CanyonBossLPVeendam e.o.468,351247,881668,35
18Martijn VeenstraEsprit MSir ShutterflyLPMazeppa465,641376,041765,64
xKirsten De JagerGingerbelCorlandLPNienoord068,32Uit11  68,32
20Joanne KralEminkoUstinovLPVeendam e.o.466,5Vrijw  66,5
21Anne De RegtIl Divo TNI'm Special de MuzeLPZ.E.O.468,29   68,29
22Loes BolhuisHitoloma BSKCardentoLPBlauwe Ruiters868,43Uit12  68,43
23Rowena BoverhofFaberlinaUp To DateLPBongerd469,46   69,46
24Anne De RegtMandySpartacusLPZ.E.O.471,52   71,52
25Nathalie WolthuisSkyscraper Ausberlin--LPNienoord866,99   66,99
26Annelinde HovingHerwenaLexiconLPGoorechtruiters2298,59   98,59
xGerjanne Van den BeltJannesPacificLPBorgmerenruitersUit2     
 Willemiek HuismanGanoaAdvanceLPOldambtUit11     
 Seliena LakenveltEsville A.N.ContadorLPBorgmerenruitersUit12     

Terug naar de top

1e prijs: deken EPPLEJECK
2e prijs: deken Rony Dalenoord, springinstructie.
3e prijs: zak biks Subli

Datum: 16-02-2019
Aanvang: 00:00

M/P, 1 parcours (20 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Martijn VeenstraNaberlinus MNabab De ReveMPMazeppa071,47061,95071,47037,51
2Christoff GanglIsabel Lady MMylord CarthagoMPWaddenruiters076,43061,06076,43039,79
3Thomas GanglGigiamo JHClasse VDLMPWaddenruiters078,69068,32078,69847,87
4Rianty ZwartHotzeQuasimodo ZMPDoorzetters076,86070,25076,86855,76
5Chantal WindstraZellyKojakMPNienoord071,16462471,16  
 
6Martijn VeenstraConradoCorrado IMPMazeppa074,75467,19474,75  
7Seliena LakenveltWoppany A.N.KoppanyMPBorgmerenruiters068,46861,86868,46  
8Gerjanne Van den BeltHello TwisterTwister De La PommeMPBorgmerenruiters788,72466,571188,72  
9Rana DalenoordGrenobleVleutMPNiop076,291285,591276,29  
10Celeste van der PoelIka VLIndoctroMPDoorzetters478,17869,81278,17  
11Mariol MiddelTribbianiAdlantus AsMPWoudruiters1483,56065,221483,56  
12Christoff GanglGoosContendro 1MPWaddenruiters877,591268,752077,59  
13Nettan GunnarssonFlower by kenzoMichaelMPOldambt1275,9512692475,95  
14Thomas GanglHot legsZapatero VDLMPWaddenruiters476,33   76,33  
15Raiyah Van DintherFifty Fifty van Boven De WevelsVader OnbekendMPNienoord873,5   73,5  
16Arjen SlikCash FlowNumero UnoMPZ.E.O.1269,7   69,7  
xRana DalenoordMiss G lexiLexiconMPNiopUit1       
 Annelinde HovingHS Agri's FanaticUltimoMPGoorechtruitersUit1       
 Emile DrenthDomanthaVinginoMPDriesporenUit1       
 DaniŽlle BoeringHandsomeUkatoMPNienoordVrijw       

Terug naar de top

1e prijs: deken EPPLEJECK
2e prijs: deken Kina van Dam, fotograaf

Datum: 16-02-2019
Aanvang: 00:00

Z/P, 1 parcours (12 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1
1Chantal WindstraFoberlinaAdvanceZPNienoord070,87059,15070,87
2Bert WiertsFabiolaNabab De ReveZPNiop075,68464,58475,68
3Rianne VisscherCudame P.Quasimodo ZZPNiop475,78464,31875,78
 
4Celeste van der PoelEolita KVerdiZPDoorzetters476,45467,12876,45
5Tessa HoeksemaHanna balia smhNumero UnoZPNienoord077,47866,18877,47
6Chantal WindstraHelios vd nosahoeveNumero UnoZPNienoord875,4466,931275,4
7Sofia TuomistoFrikiWinstonZPNeta876,4864,451676,4
8Brian TerpstraGulf's Emir--ZPOldambt870,781270,742070,78
xBrian TerpstraGulf,s Pamina ColinaColaZPOldambt071,5Uit12  71,5
10Claus BeishuizenGino-s ZP 877,93Vrijw  77,93
11Celeste van der PoelRominaPotentialZPDoorzetters878,82   78,82
12Ellen BeckerErycarlaWizzerdZPNiop1883,97   83,97

Terug naar de top

Rubriek aangeboden door: De Boer, Horsetrucks en Paardentrailers

1e prijs: deken EPPLEJECK
2e prijs: deken De Boer, Horsetrucks, Pesse

Datum: 16-02-2019
Aanvang: 00:00

ZZ/P, 1 parcours (7 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Thomas GanglGyonnekeBossZZPWaddenruiters477,65066,04477,65440,58
2Tessa HoeksemaEl Vleut HVleutZZPNienoord076,4466,83476,4847,83
 
3Bert WiertsGrand Prix BB ZZP 579,57065,6579,57  
4Lynn BulthuisDollards Cracker JackVeneurZZPZ.E.O.075,15869,73875,15  
5Thomas GanglAron's Hoeve DťjŠ-vuVeronZZPWaddenruiters875,25469,811275,25  
6Rana DalenoordWaligra HDiamant D.se.ZZPNiop876,68464,91276,68  
7Christoff GanglGegannieBiscayoZZPWaddenruiters873,751267,972073,75  

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)